Originalita

12. května 2012 v 23:27 | Nikla-chan |  Moje kecy
Originalita? Když se to vysloví, tak mě momentálně jako první napadne blog. Asi proto, že jsem si ho zas po dlouhé době založila, doufajíc, že mi vydrží ze všech nejdýl, a ten druhý důvod, že zrovna píšu článekSmějící se. Chtěla bych ho mít originální(mluvim o blogu), ikdyž vim, že mi to jde těžce a zřejmě i půjde. O tom už svědčí i to pozadí. Možná jeden z důvodu je ten, že nevím jak se to dělá (v nastavení jo, ale spíše jak vytvořit samotné pozadí) a co by na něm mělo být. No, to by zas takovej problém nebyl, když vim čim se zvětší části bude zabývat (ano, mám na mysli BL), ale někdo kdo by si tu chtěl něco přečíst o hetero příběhu, tak by ho to odradilo (a pokud ne, tak jistě příběh, protože já vše píšu nesmysně a na nízké úrovni).
Po originalitě svého blogu snad touží každý.
Být originálním? Co to je? Nebýt kopií někoho? Žít si svůj život? Vždyť následovat někoho a mít vzor je dobré, ne? Ale ne vždy. Mám na mysli když je náš vzor špatný. Znamená to následovat něčí život, ale za všech okolností být svůj? Každý z nás se narodil jako originál, tak proč se stát kopií někoho špatného, který nás zatáhne do svého světa třeba aniž by jsme nechtěli? Ale přesto všechno jsme všichni originál, ne?
Já a originalita? Skoro vůbec spolu nemluvíme. Teda pokud se myslí například to, že mám vytvořit článek na téma s originalitou, vést originální a zajímavej blog s originálními článkami, vymyslet něco originálního... Ale povahou jsem originál (ale jak už jsem řekla, kdo není?). A míma výtvorama ve škole taky, protože vypadaj tak jak nemaj vypadat a pokud by byla nějaká soutěž o originální zuby, tak by mě učitelka určitě na ní poslala. Jó, nechť žijou moje zpackaný (originální) zuby Smějící se. Jaké štěstí lidi maj, že se tim nebudu živitSmějící se.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Namikaze Sadako Namikaze Sadako | Web | 28. října 2013 v 23:56 | Reagovat

Jo... já mám dost originální blog bych řekla a to v tom, že se snažím psát fanfikce na skupiny, na které se tu moc nepíše. Ale na druhou stranu, kdo je originální, ten nemusí lidi mic zajímat, že?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama