Šikland

9. července 2012 v 15:32 | Nikla-chan |  Moje kecy
To, že jsem byla na nějaký dva dny pryč jste si nejspíš nevšimli co? :D protože já nepatřím mezi ty co přídávaj články každý den. No, byla jsem v jednom westernovym městečku, myslim, že je jediné u nás, ve Šiklově mlýně a už den před odjzedem je o čem vyprávět. Sotva co jsem vstala jsem se dozvěděla, že místo severních Čech, kde jsem si plánovala v tý nudě konečně přečíst jednu knížku, jedeme někam pomalu přes celou republiku. Začínala jsem se těšit, protože jsem tam chtěla ject daleko dřív a taky protože už nějaký dva měsíce plánuju napsat pokračování Copak Ti můžu odolat a nějaká část se právě bude odehrávat tady. Jenže to by nebyla naše rodina, kdyby se plány neměnili z hodiny na hodinu. Nejdřív než by jsme dorazli do tajtoho westernového městečka, tak jsme plánovali podívat se na Macochu. Pak mi řekli, že odjíždíme o den později, tak si říkám, že tu povídku upravim a hodim zítra. Za chvilku, že se nikam nejede, a na konec, že jedeme teda zítra, tak jak to bylo na začátku :D.


Nějaká dvouhodinová cesta se nakonec dala přežít i bez těch písniček, protože jsem si nechtěla vybít mobil a pak tam někde shánět elektriku, kterou bych stejnak nenašla, leda tak na informacích kde by mě poslali do háje. Cestou jsme se stavili v Jihlavě na výstavě Krtkečka. Věděli jste, že Krtka přeložili i do japonštiny? :O :D v korejštině by byl podle mě nejlepší. Když už jsme byli v tý budově, tak jsme se šli podívat na věž. Pak jsme se šli projít do katakomb, ze kterých si pamatuju, jen havíře a když se ho dotknete tak, že si s nim vyměníte místo, pak studánku a poslední osvětlenou chodbu, které se mi nejvíc líbili :D
Pak jsme konečně dorazili do Šiklova a už jak jsem to viděla z dálky tak se mi to líbilo. Stan jsme měli překvapivě rychle postavenej, tak jsme se šli porozhlídnout. Narazili jsme na ceduli s celým areálem Šiklova mlýna kde by neuškodilo označení "Zde se nacházíte" , takže jsem se v mapě zezačátku moc nevyznala a vláčkem bych se projela hned na začátku a ne když už se v tý mapě dobře orientutju :D Pak zjistíte, že western city je oproti tomu všemu strašně malý a, že jste si ho představovali daleko větší :D Sotva co jsme sešli ty schody od tý cedule tak jsme dorazili do toho westernového městečka. Přes něj jsme to došli až k indiánské osadě kde jsem si vyrýžovala sotva centimetr na centimetr falešného zlata :D Počasí do té doby bylo ideální, ale jak jsme si šli sednout a koukat se na western show, tak sluníčko pařilo jako divý. Pak se na náměstí tančilo a následně byly hry pro děti. Něco po čtvrté hodiny se v amfiteátru hrál Tom (tragická hra, šlo o přepadení banky podle skutěčnosti). Potom v programu bylo volno, takže jsme šli do stanu a já konečně poprvý za ten den slyšela K-pop. Po devátý hodině začal karneval v Riu, kde se mi asi nejvíc líbila barmanova show a u některých představení zvuk kytary :D. Do hodiny nastala mírná tma a celá ta show byla zakončená ohňostrojem. Pak jsme se opět vydali na náměstí, protože tam byla diskotéka. Když tam pak byly ploužáky tak jsem si přála aby tam byl aspoň jeden klučíčí, místo toho byli dva holčičí, ale později jsem viděla jak spolu dva kluci tančí.
K druhýmu dni nevim co bych řekla. Viděli jsme další půlhodinovou hru s názvem Uličníci a zase tu samou westernovou show. Pizzerie a mexická hala nebyly špatné. Personálu snad nejde nic vytknout. Totéž by se dalo říct i se sprachami a WC (mluvim o kempu č. 1). Závěrem jen, že mám nový nápady k povídkám a ,že se mi tam líbilo, ikdyž jsem očekávala víc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama