Když Nikla tvoří

31. srpna 2015 v 22:51 | Nikla |  Moje kecy
Ahój! ~ Jak jste si užili prázdniny? ~ Popravdě ani moc netuším, co jsem ty tři měsíce dělala, krom toho, že jsem zkoukla pár filmů, viděla Unpretty rapstar (díky čemuž jsem si neskutečně moc oblíbila Jidam... jo, jsem z tý holky trošku mimo... hlavně z jejího smíchu, a já vůbec netuším proč, haha) a už se nemůžu dočkat druhé řady, která poběží teď v září; přečetla pár knížek (bohužel ne tolik, kolik jsem původně plánovala) a... to by bylo asi tak všechno? Jo, vážně se těším na zítřek, pokud padne jedna z těchto otázek... Moc jsem toho tedy nedělala, ale jak se tak koukám na plány, které jsem tu psala v čevrnu, tak se všechny uskutečnily. Plus jsem se po x letech věnovala ručním pracím, s kterými se vám jdu pochlubit (ne že by bylo čím).


Před pár měsíci jsem objevila svůj starý zaprášený blog, kde jsem mimo jiných návodů zveřejnila jak vytvořit písmena z korálků. A když jsem v obchodě objevila tuto úžasnou barvu, prostě nešlo odolat.

Takto u mne probíhala příprava na talentovky - drátěné MIB logo.

Asi po šesti letech se mi dostaly do rukou jehlice, takže jsem pro sestřenku upletla šaty/sukni, vestu, kraťasy, pončo. (Ještě teď lituju svůj ukazováček.) A konečně jsem se naučila obrace a zakončení.

Pamatujete na tu dobu, kdy se na vás na facebooku valila duha ze všech stran, protože v USA(?) povolili homosexuální sňatky? V té době mě napadl ten šílenej nápad jako 'udělám si masku s LGBT barvami!'. Zatím je nedodělaná, protože jsem si potřebné bavlnky koupila teprv nedávno, a tahle práce se zdá být nekonečná (příště to vážně vezmu raději na stroji). (Jo, vím, že to není zrovna dvakrát souměrný a bez chybičky, ale tak kdy já to v běžným životě použiju...)
Ještě jsem měla v plánu udělat si masku na základě této kresby, taky s MIB, GOD a noční masku s nápisem Don't wake me up, a dalších pár věcí, ale na to mi jaksi nezbyl čas (tři měsíce jsou totiž zatraceně málo, víte?)

Na závěr skvělá ukázka toho jak to dopadá když nepoužívám to co bych měla mít v hlavě - takto dopadl plastový talíř, který se nebezpečně přiblížil k rozehřáté pánvičce.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama