Letní semestr úspěšně zdolán

16. června 2016 v 22:31 | Nikla |  Moje kecy
Čaute lidi ^^ Už je to nějaký pátek co jsem se neozvala, že?
Podle názvu článku správně tušíte, že budu opět tlachat o škole. Za poslední rok zjišťuji, že se dokážu bavit jen na téma škola a jídlo.


Dnes jsem měla poslední zkoušku, a tak je první rok na 'VOŠce' za mnou. Musím si pogratulovat,
jelikož se mi podařilo splnit si předsevzetí (snad prvně v životě) a dát oba semestry bez trojek. Otázkou je, jestli zatím stojí to, že máme tak málo předmětů, nebo že to chci dát hned na první termín.

Čemu vážně nerozumím je jednička z latiny. Věřili byste tomu, že jsem z ní na střední propadala? Asi se tak obávám druhého termínu, až se to tak dobře naučím (to že to pak na druhý den všechno zapomenu je věc druhá). Tenhle semestr byl s latinou opravdu záhul. Nebýt kartiček se slovíčky, které jsem si polepila snad na každý kus nábytku v pokoji, tak to nedám. A stupňování přídávných jmen a tvoření příslovců je vážně prča (y)

Zato na patologii jsem se pomalu ani nepodívala. Kdo by učení věnoval větší pozornost po větách typu ''Bude to jednoduchý test ABC. Pouze jedna odpověď je správná. Povětšinou všichni projdou.'' Učila jsem se tím stylem ''přečtu si to tolikrát, kolikrát to do večera stihnu. Snad si toho zapomatuju co nejvíc'', což není můj nejčastější způsob učení. Test byl... nemůžu říct lehký ani těžký. Některé otázky mě docela zaskočily, až jsem si myslela, že to na těch 75 % nedám. Nakonec mám (lepší) dvojku.

Angličitna... ujde. Někdy by však nebylo na škodu dát žerty stranou a zaměřit se na mluvený projev. Příští rok by se to prý mělo zlepšít, tak snad.

Jednička ze stomatologie byla vážně zadarmo. Značení zubů je to nejprimitivnější co může být. Další dva odborné předměty byly taktéž jednoduché.

Před pár týdni mi skončila odborná praxe, na které byla vážně sranda. Obzvlášť když vybíráte týdny nasáklou sádru z odpadu, která se vám následně vylije z pytle na zem. Ani nechtějte vědět jak to na té podlaze vypadlo, a už vůbec si nepřejte cítit tu vůni. Výsledkem byl pětiminutový záchvat smíchu se šéfém. Taky se mi podařilo vyvrátit to co nám říkají ve škole, jednoduše tím, že jsem obrátila sádrové modely vzhůru nohama. Šéf měl ze mne radost, ještě větší když se mi podařilo neoddělit ten model vcelku. V tu chvíli jsem myslela, že je po mně. Naštěstí byl v klidu, možná až moc (a mně bude tvrdit, že jsem nejklidnější člověk, kterého kdy potkal).

Zítra jdu konečně(!) na brigádu. Jsem zvědavá jak to vzládnu. Doufám, že budou se mnou spokojení, pak bych tam totiž mohla být i o školní rok, což by bylo vážně super. V tom případě bych s největší pravděpodobností musela přivítat trojky s otevřenou náručí, ale co, s tím se dokážu smířit.

Tak já se zas na nějaký čas klidim. Mějte se famfárově ^^
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Choi Mari Choi Mari | Web | 17. června 2016 v 15:40 | Reagovat

Takto gratuluji k tak hezkým známkám :-)

2 beepinka beepinka | Web | 22. června 2016 v 15:33 | Reagovat

Tak snad se tu zase brzo objevíš ^^Každopádně moc gratuluju k naprosto vynikajícím výsledkům *-* jsi dobrá!!! *-* a moc děkuju za komentář u mě na blogu ^^!! :-)

3 beepinka beepinka | Web | 29. června 2016 v 13:00 | Reagovat

Jak chutná ta jáhlová kaše? To jsem nikdy neměla a docela mě to zaujalo :3! :) Jinak uvidíš,dej tomu čas :D třeba se ti BTS jednou zalíbí :D mě to úplně pohltilo :D :-D

4 beepinka beepinka | Web | 12. července 2016 v 15:43 | Reagovat

Já jsem z toho v šoku...vůbec jsem netušila,že tam JUNSU byl O_O ♥ WHOAH! :-)  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama