Tak se zas jednou ozývám ~

29. prosince 2017 v 21:55 | Nikla |  Moje kecy
Už je to zas nějaká doba, co jsem tu nebyla. Takže jsem tu s tím, co se mi za poslední (půl)rok událo.

Úspěšně jsem se dostala do posledního ročníku. A že to vůbec nebylo náročné. Třeba taková zkouška z mikrobilogie a hygieny, to byla jednička jako bič (a přitom jsem mu tam řekla asi pět vět o BMI, lol, takže asi tak). O stomatologii se radši ani nebudu zmiňovat. Vůbec netuším jak z tohoto předmětu budu dělat závěrečnou zkoušku... Projít druhým ročníkem bylo vážně snadné. Až mě to štve. Připadá mi, že jsem se zapomměla učit. Jsem na sebe zvědá ke konci, až se budu muset začít drtit. Už se na to moc těším.

Díky prezentaci na jeden předmět jsem si splnila menší sen. Vždy jsem chtěla jít na střelnici. Skrz známou jsem se dostala do společnosti, která se stará o nevidomé. Bylo zajímavé si zastřílet se škraboškou na očích a pomocí zvukových tonů se strefovat do terče. Dále jsem narazila na KavárnuPOTMĚ od Světlušky. Mám z toho neskutečný zážitek. Neváhejte a zajděte tam, pokud zavítají i do vašeho města. Opravdu to stojí za to.

Brigádu v řeznictvní si furt držím. Začátkem roku 2017 u mne proběhl takzvaný mystery shopping. Získala jsem 96 %
Někdy je to sice náročné, obzvlášť skombinovat se školou, ale lepší brigádu jsem si však najít nemohla. To vím, obzvlášť po zkušenosti s brigádou v cukrárně (zřejmě jsem si tehdá myslela, že toho mám málo, haha). Jsem tam vážně spokojená♥

V květnu jsme měli praxi. Bylo to skvělý. Tedy časem. Na začátku jsem si připadala jak malý dítě, pořád jsem se ptala na takový prkotiny a byla jsem strašně Matla.Senzační ovšem bylo to, že si mě tam nechali na další tři týdny ^_^ Ani nevíte jak nadšená jsem z toho byla.

Největší změnou tohoto roku je pro mne ta, že jsem šla konečně, víceméně s barvou ven. Našla si přítelkyni. A už spolu nějaký ten pátek bydlíme. A divím se,že jsme se ještě nezabily navzájem.

Na Ochutnej Vietnam(ky) jsem se opět nedostala. Ták snád někdy příště.

Taky ráda vzpomínám na Freedom night. Spíše však na tu cestu a tak kolem, než na akci samotnou, hehe.

A hrózně móc jsem si oblíbila LP

To je tak asi všechno, co se mi v uplynulém roce stalo. Doufám, že vy jste si ho taktéž užili.
Popřát vám krásné a klidné vánoční svátky jsem nestihla, tak vám aspoň popřeju šťastný nový rok ^_^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 beepinka beepinka | Web | 8. února 2018 v 12:15 | Reagovat

Neboj, jsem si jistá, že to učení určitě zvládneš! ^^ V té kavárně jsem byla,ale už je to pár let zpátky, nicméně musím říct, že to byl fakt silný zážitek. Obdivuju tě, že pracuješ v řeznictví. Já bych to nedala :D....to maso a tak...jako já maso jím,ale jak které a někdy na něj nemám absolutně chuť. Ale...nedávno jsem byla s mamkou v řeznictví a ten pohled na tu horu masa tam...nějak mi to neudělalo dobře...jsem asi divná :D.
Moc ti to přeju ♥ Doufám, že spolu budete jen a jen šťastné ♥. Mám z toho opravdu radost ^^ ♥
LP taky občas poslouchám. Její písničky mě často uklidňují.
Jinak jsem ráda, že jsem se sem konečně dostala ^^ a i ke mně na blog. :DDD A moc děkuju za tvojí podporu ♥ ..zkoušky už mám za sebou..,tak konečně chvíli klid :D! Těším se na další článek. Moc dobře se mi totiž čtou :3. :-)

2 AensunseUsek AensunseUsek | E-mail | Web | 8. října 2018 v 23:25 | Reagovat

Pression arterielle  est comment  poupe  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur  determination  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent  perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque  age votre coeur  bat, il pompe le sang  par de  vos arteres a la  prendre facilement  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/ou-peut-on-acheter-du-cialis-sans-ordonnance/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama